Melih Akaryakıt Yeni Yüzüyle Açıldı

Melih Akaryakıt Yeni Yüzüyle Açıldı

Melih Akaryakıt Yeni Yüzüyle Açıldı

Melih Akaryakıt Ofisi, yenilenen yüzüyle Opet çatısı altında düzenlenen törenle hizmete girdi. İşletme sahibi Fatih Ertürk Opet’in kalite ve hizmetteki ayrıcalıklarını sektörde edindikleri tecrübeyle tüm müşterilerine güler yüzlü bir şekilde sunacaklarını ifade etti.

Melih Akaryakıt Ofisi, yenilenen yüzüyle güçlü ve hızlı gelişimini sürdürüyor. Kültür Mahallesi Nezih Tütüncüoğlu Bulvarı üzerinde uzun yıllar başarılı bir şekilde müşterilerine en iyi hizmeti veren Melih Akaryakıt Ofisi, yoluna Opet’le daha güçlü bir şekilde devam ediyor. Opet’in enerji sektöründeki tecrübesi ve milyonlarca araçlık tecrübesiyle güçlenen Melih Akaryakıt’ın yeni yüzü için resmi açılış töreni düzenlendi.

Açılış törenine Düzce Vali Yardımcısı Muhammed Mustafa İmamoğlu Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Melih Akaryakıt’ın İşletme Sahibi Fatih Ertürk, Düzce Halk Sağlığı Müdürü Mahir Arslan, AK Parti il yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

Açılış töreni kurban kesimiyle başladı. Dualar edildikten sonra kurdele kesimi öncesi konuşan Düzce Vali Yardımcısı Muhammed Mustafa İmamoğlu, iki büyük metropol şehir arasında bulunan Düzce’nin gelişmesine katkı sağlayan İşletme Sahibi Fatih Ertürk’ün her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.

İmamoğlu’ndan ardından düşüncelerini ifade eden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Açılışta “ Düzce’miz her alanda gelişimini sürdürüyor. Düzce gelişirken de bizim ticaretle ilgilenen yatırımcılara da ihtiyacımız var. Bu yüzden bu şekilde ticarete atılan arkadaşlarımızın her zaman yanında olacağız. Düzce’mizin gelişmesine katkı sağlayan herkese ihtiyacımız var” ifadelerinde bulundu.

Açılış konuşmalarının ardından Akaryakıt Ofisinin açılışı gerçekleştirildi. Program pasta kesimiyle son buldu.